Śrutowanie konstrukcji stalowych

Dysponujemy rozległą wiedzą, wieloletnim doświadczeniem i specjalistycznymi maszynami, dzięki którym możemy zająć się oczyszczaniem skorodowanych elementów metalowych. Wykonujemy śrutowanie konstrukcji stalowych, które jest wstępem do późniejszego nanoszenia antykorozyjnych powłok malarskich lub galwanizowania. Poprzez odpowiedni dobór rodzajów ścierniw jesteśmy w stanie uzyskać stopień przygotowania podłoży ze stali w jednej z 3 poniższych klas:

  • Sa 1 – otrzymuje się ją po tzw. zgrubnej obróbce strumieniowo-ściernej, która idealnie sprawdza się przy elementach lekko skorodowanych lub gdy trzeba usunąć m.in. stare powłoki lakiernicze, drobne zanieczyszczenia, tłuste plamy oraz pył,
  • Sa 2 – to obróbka gruntowna, po której na powierzchni mogą pozostać jedynie szczątkowe, mocno dolegające do niej zanieczyszczenia,
  • Sa 2,5 – na przygotowanym w tej klasie podłożu mogą pojawiać się wyłącznie pojedyncze kropki lub paski najbardziej „wżartych” zanieczyszczeń.

Możemy poddać śrutowaniu każdą konstrukcję stalową, elastycznie dopasowując się do potrzeb klienta. Zapraszamy do kontaktu.

Skontaktuj się z nami