Spawanie konstrukcji metalowych Lębork

Realizowane przez naszą firmę SPAW-MAL z Lęborka usługi związane z obróbką elementów metalowych obejmują również spawanie konstrukcji. Dysponując nowoczesnym zapleczem technologicznym, stosujemy się do rygorystycznych norm ISO 9001:2015 oraz EN ISO 3834-2, czego potwierdzeniem jest uzyskanie certyfikatu systemu zarządzania jakością w spawalnictwie.

Jesteśmy specjalistami w swojej branży i podejmujemy się realizacji nawet bardzo skomplikowanych zleceń. Nasz zakład jest wyposażony w profesjonalne maszyny umożliwiające nam precyzyjne łączenie ze sobą blach, kształtowników, rur, profili i wielu innych elementów, których grubość minimalna wynosi 2 mm. Współpracujemy ze specjalistycznym laboratorium TDT mieszczącym się w Krakowie, zajmującym się przeprowadzaniem rygorystycznych testów wytrzymałościowych na spawanych konstrukcjach metalowych.

W celu ustalenia szczegółów współpracy zapraszamy do kontaktu. Służymy swoim wsparciem technicznym i zawsze gwarantujemy sprawną realizację powierzonych nam zadań.

Zalety połączeń spawanych

Łączenie elementów z metalu przy pomocy spawania jest powszechnie używanym sprawdzonym sposobem tworzenia konstrukcji z tego materiału. Wyróżnia się spośród innych metod, najważniejsze zalety jego użycia to:

  • szybkie tempo i krótki czas łączenia prefabrykatów metalowych,
  • prosta obsługa urządzeń dla wykwalifikowanych spawaczy,
  • brak dodatkowych elementów łączących, które zwiększają ciężar obiektu,
  • gładkie powierzchnie spawów, łatwe do zabezpieczenia przed skorodowaniem na powierzchniach stalowych.

Jak tworzymy konstrukcje metalowe?

Naszymi największymi Klientami są przedsiębiorstwa działające w sektorze energetycznym, wydobywczym, kolejowym, stalowym czy stoczniowym. Doceniają nas również firmy budujące maszyny i urządzenia dla przemysłu. Chętnie współpracujemy także z mniejszymi podmiotami gospodarczymi i inwestorami prywatnymi. Nawet nietypowe zlecenia traktujemy jako wyzwanie i jesteśmy gotowi do zmierzenia się z każdym projektem. Dzięki wykwalifikowanej kadrze możemy zaoferować coś, co decyduje o jakości spawania konstrukcji metalowych  długoletnie doświadczenie, fachowość i sprawną obsługę specjalistycznych urządzeń.

Spawanie konstrukcji stalowych

Świadczymy usługi na podstawie dokumentacji technicznej stworzonej przez Klienta. Możemy również przygotować ją na zamówienie w ramach wykonywanych zadań. Podejmujemy się realizacji zamówień dotyczących zarówno niewielkich elementów, jak i obiektów wielkogabarytowych. Najczęstsze zamówienia obejmują spawanie konstrukcji stalowych, m.in.:

  • maszyn,
  • urządzeń,
  • konstrukcji budowlanych (stropy, podesty, bariery, bramy),
  • elementów nośnych,
  • metalowych stelaży, szkieletów i rusztowań.

Gwarantujemy wykonanie spoin o wysokich parametrach, dzięki którym miejsca mocowań są trwałe i estetyczne. Miejsca spawania szlifujemy i wygładzamy, a na życzenie zleceniodawców możemy je również pokryć podkładem antykorozyjnym i specjalną, nakładaną proszkowo farbą. Jesteśmy otwarci na kontakt z Klientami na każdym etapie wykonywania usług, a spawanie konstrukcji metalowych w wykonaniu naszej załogi zawsze pozwala osiągnąć założone parametry użytkowe.

Skontaktuj się z nami