Ślusarstwo ogólne – usługi ślusarskie

Jako zespół doświadczonych specjalistów z branży obróbki metali oferujemy kompleksowe usługi ślusarskie. SPAW-MAL nieustannie inwestuje w nowoczesne zaplecze technologiczne do realizacji takich prac, a do tego zatrudnia najlepszych pracowników. W ramach ślusarstwa ogólnego zajmujemy się m.in.:

  • lutowaniem i spawaniem,
  • nitowaniem oraz skręcaniem różnych elementów,
  • nawiercaniem otworów i gwintowaniem,
  • przycinaniem oraz gięciem.

Oprócz tego, w ramach usług ślusarskich, zajmujemy się także polerowaniem oraz szlifowaniem metalowych elementów. W branży ślusarstwa ogólnego sprostamy każdemu wyzwaniu. Przyjmujemy zlecenia na wykonanie dowolnej konstrukcji stalowej, niezależnie od jej wielkości, stopnia skomplikowania i przeznaczenia. Z równą starannością zrealizujemy zlecenia polegające na wykonaniu zarówno małych, lecz bardzo precyzyjnych projektów, jak i tych wielkogabarytowych zamówień.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w ślusarstwie ogólnym jesteśmy w stanie zrealizować każde zamówienie. Nasze tradycje techniczne sięgają 1995 roku, jednak od tego czasu systematycznie unowocześniamy posiadaną bazę maszyn i urządzeń. Z kolei nasi pracownicy z roku na rok poszerzają swoje kwalifikacje, by świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Gwarantujemy właściwe wykonanie prac w zakresie, jaki daje ślusarstwo ogólne, które wyróżnia:

  • precyzja wykonania,
  • terminowa realizacja,
  • konkurencyjny cennik.

Przygotowaną konstrukcję stalową możemy od razu pokryć powłoką antykorozyjną, korzystając wyłącznie z wysokiej jakości lakierów oraz farb. Zabezpieczanie elementów metalowych przed korodowaniem to nasza specjalność. W trakcie całego procesu zachowujemy rygorystyczne normy jakościowe. Ponadto korzystamy z nowoczesnych materiałów i specjalistycznych narzędzi. W celu uzyskania jednolitej warstwy ochronnej stosujemy hydrodynamiczne malowanie konstrukcji stalowych, czyli metodę na mokro. Dzięki zastosowaniu tej techniki farba nie ma kontaktu ze sprężonym powietrzem. Pozwala to na używanie nawet bardzo gęstych materiałów malarskich i mimo to otrzymanie jednolitej warstwy ochronnej.

Dbałość o podwyższanie oferowanej jakości wyrobów i usług ślusarskich potwierdzają liczne certyfikaty (w tym ISO 9001 oraz PN-EN ISO 3834-2), które zostały naszej firmie przyznane przez uznane jednostki certyfikacyjne. Nie osiadamy jednak na laurach i staramy się nadal rozwijać posiadane zasoby, wykorzystując najnowsze zdobycze w dziedzinie ślusarstwa ogólnego oraz branż z nim związanych.

Troska o podążanie za współczesnymi standardami usług ślusarskich czyni z naszej firmy rzetelnego partnera. Zaufało nam wielu klientów z Polski oraz krajów prawie całej Unii Europejskiej, a nawet Australii. W trakcie całego procesu realizacji Państwa zlecenia zapewniamy dobrą komunikację oraz wszelką pomoc ze strony naszej załogi.

Posiadany park maszynowy oraz wysokie kwalifikacje naszych pracowników zapewniają fachową realizację wszystkich zamówień z zakresu ślusarstwa ogólnego.

Już dziś zapraszamy do skorzystania z naszych usług ślusarskich gwarantujemy sprawność działania i konkurencyjne ceny.

Skontaktuj się z nami