O naszej firmie

Zakład SPAW-MAL s.c. powstał na bazie Zakładu Produkcyjnego ZWAR S.A. w Lęborku w 1995 roku. Bazą do utworzenia zakładu były obiekty, maszyny i urządzenia oraz pracownicy zatrudnieni wcześniej na Wydziale Spawalni i Malarni. Przejęliśmy wieloletni dorobek i tradycje techniczne zakładu produkcyjnego Z-3. Od początku istnienia firmy działalność podstawową stanowiła produkcja i usługi w zakresie spawania, ślusarstwa i pokryć lakierniczych.

Przez ostatni okres skupiliśmy się na dostarczaniu wyrobów i usług w najwyższej jakości zgodnie z normą ISO 9001 oraz PN-EN ISO 3834-2 dla naszych Partnerów w Polsce i Europie Zachodniej. Jako poddostawcy i producenci typu OEM pozyskaliśmy wielu klientów w branży metalowej. Doświadczona kadra, własne zaplecze techniczne oraz elastyczność pozwoliły nam stworzyć wyrób, który dziś prezentujemy z dumą.

ZON-cube to owoc naszej wieloletniej pracy, doświadczeń, opracowań i testów z certyfikatami Unii Europejskiej zgodnie z Międzynarodową Umową ADR. W 2013 roku został zgłoszony jako wzór użytkowy i uzyskał certyfikat REGISTERED DESIGN nr 002234591. Z przyjemnością oddaję nasze wyroby w Państwa ręce. Mam nadzieję, że spełniają wymagania i wykażą się wieloletnią niezawodnością.

Z wyrazami szacunku

Michał Misiewicz
właściciel

Nasze certyfikaty