Nasza doświadczona firma SPAW-MAL od wielu lat świadczy profesjonalne usługi związane z nanoszeniem pokryć lakierniczych na konstrukcje stalowe. Choć zakład zlokalizowany jest na terenie Lęborka, obsługujemy klientów z całego kraju. Malowanie wykonujemy, trzymając się rygorystycznych norm jakościowych PN-EN ISO 12944-2, co gwarantuje doskonałe efekty wykonanych przez nas prac. Jesteśmy w stanie zabezpieczyć metalowe elementy przed niekorzystnym działaniem środowisk w klasach C 1, C 2, C 3, C 4, C 5 – I, C 5 – M, niezależnie od ich wielkości.

Stosujemy wyłącznie najwyższej jakości materiały malarskie i używamy specjalistycznych urządzeń natryskowych. Zatrudniamy także wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę pracowników, która poradzi sobie z realizacją każdego zlecenia. Pokrycia lakiernicze wykonujemy szybko, zgodnie z oczekiwaniami zamawiającego i w przystępnej cenie.

W celu ustalenia szczegółów zapraszamy do kontaktu. Liczne certyfikaty zdobyte przez naszą firmę są najlepszym dowodem profesjonalnego podejścia do świadczonych usług.

Skontaktuj się z nami