Spawanie elektryczne

Stosowane technologie spawania to MIG i MAG. Spawamy blachy, kształtowniki, pręty, rury i inne materiały konstrukcyjne o grubości minimum 2 mm. Spawalnia jest wyposażona w 7 automatów spawalniczych renomowanych producentów.
Posiadamy certyfikat systemu zarządzania jakością w spawalnictwie potwierdzający spełnianie ISO 9001:2015 oraz system zarządzania jakością w spawalnictwie potwierdzający spełnianie wymagań jakości według normy EN ISO 3834-2. Współpracujemy z akredytowanym laboratorium w zakresie badań nieniszczących i niszczących konstrukcji metalowych TDT w Krakowie.

Jeśli szukasz firmy, która wykona Twoje zlecenie profesjonalnie, na najwyższym poziomie, to zapraszamy do SPAW-MAL.

Ślusarstwo ogólne

W ramach usług ślusarskich oferujemy nitowanie, skręcanie, lutowanie, spawanie, gwintowanie, wiercenie, przebijanie, piłowanie, szlifowanie, polerowanie, prostowanie, gięcie, cięcie, przecinanie. Wykonujemy najwyższej jakości konstrukcje stalowe o różnorodnym charakterze. Lata doświadczeń sprawiają, że nie mamy sobie równych w tej dziedzinie.

Śrutowanie

Czyścimy stal w zakresie czterech stopni skorodowania. Tego typu czyszczenie strumieniowo-ścierne jest konieczną czynnością poprzedzającą proces malowania lub galwanizowania stali. Materiał przygotowany do śrutowania ma powierzchnię odtłuszczoną i suchą.
W zależności od wymogów uzyskujemy następujące klasy przygotowania powierzchni:

Klasa Sa 1

Zgrubne czyszczenie strumieniowo-ścierne – likwiduje tłuste plamy, rdzę, powłokę malarską oraz obce zanieczyszczenia

Klasa Sa 2

Gruntowne czyszczenie strumieniowo-ścierne – dopuszczalne są szczątkowe zanieczyszczenia przylegające do powierzchni

Klasa Sa 2,5

Bardziej gruntowne czyszczenie strumieniowo-ścierne, akceptowalne są drobne ślady zanieczyszczeń, np. w postaci kropek

Pokrycia lakiernicze

Malujemy według Normy PN-EN ISO 12944-2, która dotyczy klasyfikacji podstawowych środowisk, w których eksploatowane są konstrukcje stalowe. Norma precyzuje 6 kategorii korozyjności atmosfery (C 1, C 2, C 3, C 4, C 5 – I, C 5 – M). Jesteśmy w stanie osiągnąć je wszystkie.

SPAW-MAL wykonuje tę usługę od lat, stawiając na najlepszych fachowców w swojej dziedzinie. Efekty widać w postaci tysięcy pomalowanych wyrobów i zadowolonych klientów.

Skontaktuj się z nami