Spawanie elektryczne

Realizowane przez naszą firmę SPAW-MAL z Lęborka usługi związane z obróbką elementów metalowych obejmują również spawanie konstrukcji. Dysponując nowoczesnym zapleczem technologicznym, stosujemy się do rygorystycznych norm ISO 9001:2015 oraz EN ISO 3834-2, czego potwierdzeniem jest uzyskanie certyfikatu systemu zarządzania jakością w spawalnictwie.

Jesteśmy specjalistami w swojej branży i podejmujemy się realizacji nawet bardzo skomplikowanych zleceń. Nasz zakład jest wyposażony w profesjonalne maszyny umożliwiające nam precyzyjne łączenie ze sobą blach, kształtowników, rur, profili i wielu innych elementów, których grubość minimalna wynosi 2 mm. Współpracujemy ze specjalistycznym laboratorium TDT mieszczącym się w Krakowie, zajmującym się przeprowadzaniem rygorystycznych testów wytrzymałościowych na spawanych konstrukcjach metalowych.

W celu ustalenia szczegółów współpracy zapraszamy do kontaktu. Służymy swoim wsparciem technicznym i zawsze gwarantujemy sprawną realizację powierzonych nam zadań.

Skontaktuj się z nami